Keurmeesters

KEURMEESTERSLIJST KERSTWINNERSHOW 17 en 18 DECEMBER 2022

De keuringen beginnen om 10.00 uur.

ZATERDAG 17 DECEMBER:                   (zaterdag, zondag, erekeuringen)
Beersum van A. Mw: Heidewachtel, Engelse Cocker Spaniel, Lagotto Romagnolo, Welsh Springer Spaniel.
Crezee-Nigro C. Mw: Biewer Terrier, Cairn Terrier, Yorkshire Terrier.
Dekker J. Mw: Schnauzers (alle variëteiten), Stabyhoun, Clumber Spaniel, Field Spaniel, Ierse Waterspaniel, Sussex Spaniel.
Dijk Dhr. J. van : Aïdi, Affenpinscher, Alano Espagnol, Appenseller-, Entlebucher-, Grote Zwitserse  Sennenhond, Argentijnse Dog, Boxer, Broholmer, Cao Castro Laboreiro, Cao da Serra de Aires, Cao de Gado Transmontano, Chongging Dog, Cimmaron, Uruguayo, Ciobanesc Romanesc de Bucovia, Deens-Zweedse Boerderijhond, Kangal Köpek, Rafeiro do Alentejo, Tibetaanse Mastiff.
Douma R. Dhr: Bullmastiff, Engelse Bulldog, Fila Brasiliero, Mastiff, Sar Planinac, Sint Bernard kort- en langhaar, Tosa, Norfolk Terrier.
Graulus F. Dhr. (B): Airedale Terrier, Bedlington Terrier, Braziliaanse Terrier, Duitse Jachtterrier, Irish Glen of Imaal Terrier, Jack Russel Terrier, Kerry Blue Terrier, Lakeland Terrier, Manchester Terrier, Parson Russel Terrier, Welsh terrier.
Höchstenbach W. Dhr: Bracco Italiano, Braque d’Auvergne –de l’Ariege –du Borbonnais –Francais– Saint- Germain, Engelse Setter, Epagneul Blue de Picardie –Breton –de Pont-Audemer –Francais –Picard, Gammel Dansk Honsehund, Gordon Setter, Ierse Setter, Ierse Setter rood/wit, Perdiguero de Burgos, Perdiguero Portugues, Perro d’agua Espagnol.
Jipping G. Dhr: Nederlands Kooikerhondje
Kerssemeijer  C. Mw: Duitse Dog, C.A. Ovtcharka, Hovawart, Kraski Ovcar, Landseer ECT, Shar Pei, Tornjak, American Staffordshire Terrier.
Knippenborg F. Dhr: Golden Retriever.
Koster van Beek W. Mw: West Highland White Terrier.
Leenen R. Mw: Cesky Fousek, Griffon Korthals, Vizsla draad- en korthaar, Polski Spaniel, Weimaraner.
Lochs-Romans R. Mw: Anatolische Herder, Border Terrier, Standaard dashond kort-, lang- en ruwhaar.
Mensink D. Mw: Amerikaanse Cocker Spaniel, Curly Coated Retriever, Chesapeake Bay Retriever, Nova Scotia Duck Tolling Retriever.
Nuijen M. Dhr: Dobermann, Duitse Dwergpinscher, Duitse Pinscher, Oostenrijkse Pinscher, Zwarte Russische Terrier.
Pillement T. Mw: Drentsche Patrijshond, Engelse Springer Spaniel, Flat Coated Retriever.
Onstenk-Schenk I. Mw: Cane Corso, Dogo Canario, Kaukasische Ovtcharka, Mastino Napoletano, Pyrenese Berghond, Rottweiler.
Stigt H. Dhr: Barbet, Cao de Agua Portugues, Labrador Retriever.
Stuivenberg G. van Mw: Cesky Terrier, Dandie Dinmont Terrier, Foxterrier glad- en ruwhaar, Ierse Terrier, Irish Soft Coated Wheaten terrier, Dwergdashond kort-, lang- en ruwhaar, Kaninchen dashond kort-, lang- en ruwhaar.
Urek T. Mw. (SL): Berner Sennenhond, Duitse Staande Hond draad-, kort-, lang- en stekelhaar, Grote Munsterlander, Poedelpointer, Slovensky Hruborsty Stavac, Spinone Italiano, Duitse Wachtelhond, Wetterhoun, Pointer.
Wauben J. Dhr: Bordeaux Dog, Hollandse Smoushond, Leonberger, Mastin Espagnol, Mastin los Pirineos, Newfoundlander, Perro Dogo Mallorquin, Rafeiro do Alentejo, Sar Planinac, Tibetaanse Mastiff, Tsjechoslowaakse Wolfhond.
Weijenborg-Weggemans E. Mw: Australian Silky Terrier, Australische terrier, Bullterrier, Engelse Toyterrier, Japanse terrier, Norwich Terrier, Miniatuur Bullterrier, Schotse Terrier, Sealyham Terrier, Skye Terrier, Staffordshire Bullterrier, Toy Foxterrier.

ZONDAG 18 DECEMBER:                   (zaterdag, zondag, erekeuringen)
Bakker E. Mw: Beauceron, Kuvasz, Picardische Herdershond, Schipperke, Schotse Herdershond kort- en langhaar, Slovensky Cuvac, Afghaanse Windhond,Greyhound, Italiaans Windhondje.
Cate ten M. Mw: Bergamasco, Berghond van de Maremmen, Bouvier des Flandres, Chodsky Pes, Hrvatski Ovcar, Komondor, Mudi, Puli, Pumi, Pyreneese Herdershond, Vostochno Europeys-Kaya Ovcharka, Groenlandhond, Hokkaido, Kai, Karelische Berenhond, Kintami Bali Dog, Kishu, Korean Jindo Dog, Laika’s, Mexicaanse Naakthond, Norbottenspets, Peruaanse Naakthond, Pharaohond, Podenco Canario, Podenco Ibicenco, Podenco Portugues.
Dekker J. Mw: Shikoku, Siberische Husky, Bolonka Zwetna, Cavalier King Charles Spaniel, Japanse Spaniel, King Charles Spaniel, Lhasa Apso, Tibetaanse Spaniel, Tibetaanse Terrier, Saarloos Wolfhond.
Dijk J. van Dhr: Dalmatische Hond.
Douma R. Dhr: Bichon Frisé, Boston Terrier, Epagneul Nain Papillon en Phalène, Griffon Belge en Bruxellois, King Charles Spaniel, Havanezer, Petit Brabancon, Pekingees, Whippet.
Ebels J. Dhr: Australian Cattle Dog, Australian Kelpie, Australian Stumpy Tail Cattle Dog, Barbado da Terceira, Border Collie, Ciobanesc Romanesc Carpatian/Mioritic, Miniatuur Australian Shepherd, Oost Europese Herder, Perro de Pastor Mallorquin, Welsh Corgi Cardigan en Pembroke,  Akita, Noorse Buhund, Västgotaspets, Belgische Herders (Mechelse, Tervuerense, Groenendaeler en Laekense), Duitse Herder.
Hensema T. Mw: American Akita, Chow Chow,Finse Lappenhond, Finse Spits, IJslandse Hond, Jämthund, Japanse Spits, Lapinporokoira, Noorse Elandhond, Samojeed, Shiba, Thai Bangkaew Dog, Thai Ridgeback, Taiwan Dog, Volpino Italiano, Hollandse Herder kort-, lang-, en ruwhaar.
Jipping G. Dhr: Bearded Collie, Briard, Polski Owczarek Nizinny, Chinese Naakthond, Ierse Wolfshond.
Kersbergen L. Mw: Rhodesian Ridgeback.
Kerssemeijer C. Mw: Australian Shepherd,  Shetland Sheepdog.
Koster van Beek W. Mw: Nederlandse Schapendoes.
Lochs-Romans R. Mw: Old English Sheepdog, American Hairless Terrier, Chihuahua kort- en langhaar, Japanse Spaniel, Krömföhrlander, Leeuwhondje.
Nuijen M. Dhr: Basenji.
Roskam A. Mw: Bolognezer, Coton de Tuléar, Poedels (alle variëteiten).
Sluiter B. Mw: Basset Artesien Normand, Basset Fauve de Bretagne, Bassethound, Bayerische Gebirgssweisshund, Beagle, Grand en Petit Basset Griffon Vendeen, Bloedhond. (alle niet genoemde rassen rasgroep 6).
Strijbos W. Mw: Franse Bulldog, Franse Krulhaar, Maltezer, Tibetaanse Terrier, Prasky Krysarik, Russische Toyterrier.
Urek T. Mw. (SL): Markiesje, Mopshond, Shih Tzu.
Wauben J. Dhr: Bouvier des Ardennes, Cao da Serra de Aires, Gos d’Atura Catala, Lancashire Heeler, Tatra, Zwitserse Witte Herder.
van Zanten-Boomgaard C. Mw: Azawakh, Barsoi, Chart Polski, Deerhound, Galgo Espagnol, Magyar Agar, Saluki, Silken Windsprite, Sloughi.
Zwaartman-Pinster I. Mw: Alaskan Malamute, Canaänhond, Canadian Eskimo Dog, Eurasier, Keeshonden (alle variëteiten), Noorse Lunduhund, Zweedse Lappenhond.

Erekeuringen:                   (zaterdag, zondag, erekeuringen)
Zaterdag 17 december:
Koppelklasse: Mw. D. Mensink
Fokkerijgroep: Dhr. G. Jipping
Jongste Puppy: Mw. I. Onstenk
Puppy: Mw. R. Leenen
Veteranen: Mw. A. van Bussel
Groep 2: Mw. T. Urek
Groep 3: Mw. C. Kerssemeijer
Groep 4: Mw. G. Stuivenberg
Groep 7: Dhr. W. Hochstenbach
Groep 8: Dhr. D. Rutten
Nat.rassen: Dhr. R. Douma

Zondag 18 december:
Koppelklasse: Dhr. M. Nuijen
Fokkerijgroep: Mw. T. Hensema
Jongste Puppy: Mw. A. van Bussel
Puppy: Dhr. J. Ebels
Veteranen: Mw. B. Sluiter
Groep 1: Mw. E. Bakker
Groep 5: Mw. I. Zwaartman
Groep 6: Mw. L. Kersbergen
Groep 9: Mw. J. Dekker
Groep 10: Mw. C. van Zanten-Boomgaard
Nat.rassen: Dhr. R. Douma

BIS: Dhr. J. Wauben